KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VİZYONER BAKIŞ AÇISINA YÖNELİK YÖNETİCİLİK FORMASYONU KURSUNUN İKİNCİ KADEMESİ BAŞLADI

 Okul müdürlerimize yönelik üç kademeden oluşan Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursunun ikinci kademesi 02/03/2015 Pazartesi günü başladı.
VİZYONER BAKIŞ AÇISINA YÖNELİK YÖNETİCİLİK FORMASYONU KURSUNUN İKİNCİ KADEMESİ BAŞLADI

MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün 23/12/2014 tarih ve 6819187 sayılı yazıları gereği, Bakanlığımızın belirlediği konularda, ilimizde yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin; yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış açısı geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla hizmetiçi eğitim yapılması planlanmış olup 02/03/2015 - 06/03/2015 tarihleri arasında Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürülüğü toplantı salonunda Merkez ilçe, Pınarhisar, ve Vize ilçelerimizde görevli okul müdürlerimize yönelik üç kademeden oluşan Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursunun ikinci kademesi İl Milli Eğitim Müdürümüzün "Toplantı ve Zaman Yönetimi" ve "Protokol ve Davranış Kuralları" konularının anlatımı ile başladı. Toplam 90 saat olan kursumuza 68 okul müdürü katılıyor.

           Kursta Öğretim görevlisi olarak Kırklareli Üniversitesi‘nde görevli akademisyenler ile İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri bulunmaktadır. 

 yönetici formasyonu 2.kademe yönetici formasyonu 2.kademe

 yönetici formasyonu 2.kademe

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.