KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Osman BİLGİN YKS sınavında başarılı olarak üniversiteye yerleşen Kırklareli Bilal Yapıcı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti.
![Valimiz Sayın Osman BİLGİN YKS sınavında başarılı olarak üniversiteye yerleşen Kırklareli Bilal Yapıcı Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/18134149_UIPI4900.jpg)
İlimiz Merkez Bilal Yapıcı Güzel Sanatlar Lisesinden 2018-2019 eğitim-öğretim yılında mezun olarak üniversiteni müzik, resim öğretmenliği ve konservatuvar bölümlerine yerleşen Öykü KAÇAR, Nermin SALMAN ve Muhammed GÜZEL' i Valimiz Sayın Osman BİLGİN makamında kabul etti. Ziyarette öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN ve Okul Müdürü Refik İPEK eşlik etti.