KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, İlimiz Merkez Atatürk Mahallesinde yapımı tamamlanan 8 derslikli Anaokulunda incelemelerde bulundu.
Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, 01/10/2019 tarihinde İlimiz Merkez Atatürk Mahallesinde yapımı tamamlanan 8 derslikli Anaokulunda incelemelerde bulundu.![Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, İlimiz Merkez Atatürk Mahallesinde yapımı tamamlanan 8 derslikli Anaokulunda incelemelerde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2019_10/01144520_HBGG4813.jpg)
Valimiz Sayın Osman BİLGİN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal KUŞOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdür V. Hüseyin KALKAN, İlimiz Merkez Atatürk Mahallesinde yapımı tamamlanan 8 derslikli Anaokulunda incelemelerde bulundu.