KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER Başkanlığında, Ortaokul Kurumu Müdürleri ile "Hedef LGS Toplantısı" Yapıldı.
![Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER Başkanlığında, Ortaokul Kurumu Müdürleri ile](/meb_iys_dosyalar/2024_03/20101504_photo17109150444.jpg)
Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Müdür yardımcılarımız Ali ERGİN ve Kerim SANIK, Şube Müdürleri, Merkezde bulunan Resmî/Özel Ortaokul Kurumu müdürlerinin katılımıyla "Hedef LGS Toplantısı" 20 Mart 2024 tarihinde saat 09:00' da İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.