KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER Başkanlığında, Ortaöğretim Kurumu Müdürleri ile Toplantı Yapıldı.
![Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER Başkanlığında, Ortaöğretim Kurumu Müdürleri ile Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/20111104_photo17109214692.jpg)
Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Müdür yardımcılarımız Ali ERGİN ve Kerim SANIK, Şube Müdürleri, Merkezde bulunan Resmî/Özel Ortaöğretim Kurumu müdürlerinin katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı akademik başarının değerlendirilmesi ve ilimizde yapılacak iş ve işlemler ile ilgili olarak 20 Mart 2024 tarihinde saat 10:30' da İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda toplantı gerçekleştirildi.