KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER Başkanlığında, Ortaöğretim Kurumu Müdürleri ile Toplantı Yapıldı.
![Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER Başkanlığında, Ortaöğretim Kurumu Müdürleri ile Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/24142951_photo_5875214115457318435_y1.jpg)
Vali Yardımcımız Sayın Elif Canan TUNCER başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Müdür yardımcılarımız Ali ERGİN ve Kerim SANIK, Şube Müdürleri, Merkezde bulunan Resmî/Özel Ortaöğretim Kurumu müdürlerinin katılımıyla 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönemin değerlendirilmesi ve 2. Dönem hazırlıklarına ilişkin İlimizde yapılacak faaliyetler ile ilgili olarak 24 Ocak 2024 günü saat 09:00'da Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirildi.