KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Petrol Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açıldı.

 11 Şubat 2019 Pazartesi günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ´in katılımlarıyla gerçekleştirilen Türkiye Petrol Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin açılışına İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN katıldı.
Türkiye Petrol Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi açıldı.

              11 Şubat 2019 Pazartesi günü Türkiye Petrol Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin açıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ Türkiye Petrol Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin açılışına katıldı.

             Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Lüleburgaz İlçesine gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ, Valimiz Sayın Osman BİLGİN, AK Parti Milletvekili Selahattin MİNSOLMAZ, TPAO Genel Müdürü Melih Han BİLGİN, Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya,  İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN  ve diğer kurum amirleri ile açılışını gerçekleştirecekleri Türkiye Petrol Anonim Ortaklığı (TPAO) Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne geçtiler. 

             Yoğun katılımla gerçekleşen okulun açılış töreninde konuşma yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ, burada yaptığı konuşmada, mesleki ve teknik eğitim veren bu okulların ülkeyi ve milleti hedeflerine ulaştırmada anahtar role sahip olacağını belirterek; "Kıymetli gençler sizlere güveniyoruz ve her türlü yatırım hizmetini ayağınıza getirmek için kesintisiz çalışıyoruz. Sizler de güvenimizi layıkıyla yerine getirip bu modern okulda hem kişisel gelişiminizi hem de mesleki gelişiminizi başarıyla tamamlayarak mezun olacaksınız. Özellikle enerji ve doğal kaynaklar, teknolojiler alanındaki başarılarınızla bizim daha önce ilan ettiğimiz milli enerji ve maden politikamız kapsamında, yerli ve milli enerji politikalarımızın faaliyet gösterdiği gerek kamu, gerekse özel şirketlerimizde görev alacağınızı ve çalışacağınızı düşünüyoruz." dedi.

             Törende Valimiz Sayın Osman BİLGİN,Ak Parti Milletvekili Selahattin MİNSOLMAZ ve TPAO Genel Müdürü Melih Han BİLGİN de konuşma yaptı.Yapılan açılış konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Osman BİLGİN tarafından  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ’e günün anısına hediye takdim etti.

             Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ, Valimiz Sayın Osman BİLGİN, AK Parti Milletvekili Selahattin MİNSOLMAZ, TPAO Genel Müdürü Melih Han BİLGİN, protokol üyeleri ve öğrenciler tarafından okulun açılış kurdelesi kesildi.   Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih DÖNMEZ, Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve beraberindekiler daha sonra okulu gezerek öğrencilerle fotoğraf çektirdiler.

12-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-201912-02-2019

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.