KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırklareli İl Temsilciliği İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.
![Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırklareli İl Temsilciliği İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/19115005_photo_2020-11-19_11-49-38.jpg)
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırklareli İl Başkanı Mehmet Doğacan KAMİLOĞLU ve Kırklareli İl Temsilciliği Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında eğitim konuları ve vakfın faaliyetleri görüşüldü.