KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOKİ İlkokulu/Ortaokulunda Hayırsever Katkısı

TOKİ İlkokulu/Ortaokulunda Hayırsever Katkısı

İlimiz hayırseverlerinden Osman GICAN ve Mustafa GICAN, babaları Mehmet GICAN adına TOKİ ilkokulu/ortaokulu bünyesinde “Toplantı Salonu” ve “Öğretmenler Odası”nın donanımını ve teşrifatını gerçekleştirdiler.

16 Mart 2015 Pazartesi günü Vali Yardımcımız Erdoğan BEYPINAR’ın katılımıyla müdürlüğü toplantı salonu ve öğretmenler odasının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Milli Eğitimden Sorumlu Vali Yardımcımız Erdoğan BEYPINAR, Hayırseverler; Mehmet Ali GICAN, anneleri Ayşe GICAN ve Osman GICAN ve eşi, İl Özel İdare Genelsekreteri Ziya ESER, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Veli ŞEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Yaşar EKER ve Ahmet UZUN, muhtarlar, veliler, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

            Açılışın ardından TOKİ ilkokulu/ortaokulu öğrencilerinin keman dinletisi eşliğinde ikram sunumu gerçekleştirildi. Günün anlamına binaen okul bahçesine dikilecek 150 fidanın ilkini Vali Yardımcımız Erdoğan BEYPINAR dikti. Fidan dikiminin akabinde Vali Yardımcımıza okul müdürlüğü tarafından sunulan “Teşrif Beratı” ile program sona erdi.

TOKİ Hayırsever  TOKİ Hayırsever

TOKİ Hayırsever  TOKİ Hayırsever

TOKİ Hayırsever  TOKİ Hayırsever

TOKİ Hayırsever  TOKİ Hayırsever

TOKİ Hayırsever

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.