Şumnu Nüvvab İlahiyat Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN' u Ziyaret Etti.
![Şumnu Nüvvab İlahiyat Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN' u Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31112024_photo_20240531_103007.jpg)
27-30 Mayıs tarihleri arasında ilimizde misafir ettiğimiz Bulgaristan Şumnu Nüvvab İlahiyat Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN' u ziyaret etti. Müdürümüz ÖZEFSUN, Şumnu Nüvvab İlahiyat Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerini ilimizde misafir etmekten mutluluk duyduklarını, "Balkanlar'ın ilim mektebi Nüvvab'ın Bulgaristan' daki soydaşlarımızın ilmi gelişimine sunduğu katkının önemli olduğunu, Devletimizin her türlü imkanları ile soydaşlarımızın yanında olduğunu ifade ederek, ziyaretleri için Şumnu Nüvvab İlahiyat Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.