KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SİNEMADA BULUŞALIM

SİNEMADA BULUŞALIM

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü ile Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde okullarımızda eğitim gören 1000 öğrencimizi sinemayla buluşturduk.

Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesinin ÇOGEP kapsamında gerçekleştirdiği “Sinemada Buluşalım” etkinliğinde özellikle ilk defa sinemaya giden öğrencilerin ağırlıkta olduğu 1000 öğrenci sinema keyfini doya doya yaşadı. Merkeze bağlı köy okullarımızda eğitim gören öğrencilerimiz Emniyet Müdürlüğümüzün araçları ile köylerinden alınıp sinemada filmi izledikten sonra aynı araçlarla köylerine götürüldüler. Sinemada mısır patlağı ve içecek keyfini de yaşayan öğrencilerimiz etkinlikten büyük keyif aldılar. Proje kapsamında 1000 öğrencimiz gruplar halinde kentteki sinema salonunda üç boyutlu olarak “Küçük Prens” filmini izleme şansını yakaladılar.

Bu tür etkinliklerle dezavantajlı öğrencilerin okullarına devamlılığın da arttığını belirten Toplum Destekli Polislik Şubesi Müdürü Tarık Arın, etkinliklerin süreceğini bildirdi. Milli Eğitim Müdür Vekili Kerim Sanık da, Emniyet Müdürlüğümüze  teşekkür etti.

 

 SİNEMA ETKİNLİĞİSİNEMA ETKİNLİĞİSİNEMA ETKİNLİĞİSİNEMA ETKİNLİĞİSİNEMA ETKİNLİĞİ

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.