KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Öğretmenlerimiz İçin Hızırbey Camiinde Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif Okundu.
![Şehit Öğretmenlerimiz İçin Hızırbey Camiinde Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif Okundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/24202800_celenk_sunma-13.jpg)
Görevleri başında iken şehit olan ve ahirete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimiz için 24 Kasım 2021 günü saat 12.30 da Kırklareli Hızırbey Camiinde Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu. Programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, müdürlüğümüz yöneticileri ve vatandaşlarımız katıldı.