KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Personelimize Narkorehber ve Bağımlılıkla Mücadele Yetişkin Eğitimi Verildi.
![Personelimize Narkorehber ve Bağımlılıkla Mücadele Yetişkin Eğitimi Verildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/15153643_photo_2021-06-15_15-33-15.jpg)
Müdürlüğümüz hizmet birimleri personeli ve Merkez İlçe okul /kurumlarımızda görev yapan rehber öğretmenlerimize Kırklareli Emniyet Müdürlüğü tarafından Narkorehber Eğitimi; ayrıca Yeşilay Derneği ve Kırklareli Rehberlik Araştırma Merkezi işbirliğinde Türkiye Bağımlılıkla Mücadele (TBM) Yetişkin Eğitimi verildi.