KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pandemi Döneminde Eğitim-Öğretime İlişkin Video Konferans Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
![Pandemi Döneminde Eğitim-Öğretime İlişkin Video Konferans Değerlendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/12144434_IMG-20201112-WA0002.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katılımlarıyla; pandemi, Mesleki Eğitim ve diğer iş ve işleyişlerle ilgili Video Konferans değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.