KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda İkaz-Alarm Tatbikatları Yapıldı
![Okullarımızda İkaz-Alarm Tatbikatları Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_10103721_balk.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığı İş Takvimi gereğince 2016 yılında Bakanlığımız Taşra Teşkilatına bağlı okul ve kurumlarda 28 Şubat 2016 Sivil Savunma Gününde "İkaz-Alarm Tatbikatı" 01-07 Mart 2016 tarihlerinde Deprem Haftasında ilimiz okullarında "Personel Tahliye" tatbikatları yapıldı.
Tatbikatlar İtfaiye Müdürlüğü koordinasyon ve işbirliği ile devam etmektedir.