KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” Kapsamında Düzenlenen Yarışmada Birincilere, Madalyaları Ankara´da Verildi

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” Kapsamında Düzenlenen Yarışmada Birincilere, Madalyaları Ankara´da Verildi

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” kapsamında gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren öğrencilerimiz belli oldu. Kısa Öykü dalında Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesinden Senanur USTA, Slogan dalında Pınarhisar Atatürk Ortaokulundan Handenur YAPICIOĞLU il birincisi oldular.

İlde dereceye giren öğrencilerimizden il birincilerine 11 Haziran 2015 tarihinde Ankara ATO CONGRESIUM’da düzenlenen törenle madalyaları kendilerine verildi.  İl birincisi olan öğrencilerimiz okul müdürleri ve danışman öğretmenleri ile birlikte törene katıldılar. Öğrencilerimiz için yaşanılan ilk uçak yolculuğu, Ankara iline ve Anıtkabir’e gerçekleştirilen ziyaret unutulmayacak çok güzel birer hatıra oldu.

“Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” kapsamında gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren öğrencilerimize, danışman öğretmenlerimize ve okullarımıza ödül ve hediyeleri İlimizde düzenlenecek ödül töreni ile teslim edilecektir.

 

 

 

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.