KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzün " Okul Yöneticileri için Liderlik Eğitimi" Projesi, Trakya Kalkınma Ajansı 2023 Yılı Teknik Destek Programına Kabul Edildi.
![Müdürlüğümüzün](/meb_iys_dosyalar/2023_10/12154708_WhatsApp_Image_2023-10-12_at_15.45.27.jpg)
Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2023 Yılı Teknik Destek Programı değerlendirme süreci tamamlanmış olup, desteklenmeye hak kazanan projeler arasında Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğünün " Okul Yöneticileri için Liderlik Eğitimi" Projesi de yer almıştır.