KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze bağlı 14 Okul, "eTwinning Okulu" Etiketi Aldı.

Müdürlüğümüze bağlı olarak eğtim öğretim faaliyetlerine devam eden 14 okulumuz "eTwinning Okulu" etiketi aldı.
Müdürlüğümüze bağlı 14 Okul,

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Merkez ve diğer ilçelerde bulunan 14 okulumuz "eTwinning Okulu" etiketi alarak büyük bir başarıya imza attı. İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN eTwinning Okulu etiketi almaya hak kazanan okullarımızın yönetici ve öğretmenlerini tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN yaptığı açıklamada; eTwinning Projesinin, üye okullar arasında iletişim kurma, işbirliği yapma, projeler geliştirme ve paylaşma; kısacası Avrupa'daki öğrenme topluluğunun bir parçası olmak için oluşturulan bir platform olduğunu, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullarda çalışan personel (öğretmen, müdür, kütüphaneci) ile okullarımızdaki personelin iletişim kurabileceği, işbirliği yapabileceği ve projelerini paylaşabileceği büyük bir topluluk olduğunu belirtti.

Bu açıdan Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak proje ile yakından ilgilenildiğini ve konuyla ilgili çalışmalar yapan tüm öğretmen ve okul yöneticilerimizi desteklediklerini ifade etti.

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.