KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüzce Yürütülen "Okul Yöneticileri İçin Liderlik Eğitimi" Konulu Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesinin Eğitimleri Başarıyla Gerçekleştirilmiştir.
![Müdürlüğümüzce Yürütülen](/meb_iys_dosyalar/2023_12/01201245_whatsappimage20231201at20.09.44.jpg)
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen TR21/23/TD-01/0037 numaralı ve "Okul Yöneticileri İçin Liderlik Eğitimi" konulu Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesinin eğitimleri 27 Kasım - 01 Aralık 2023 tarihleri arasında başarıyla gerçekleştirilmiştir. Eğitime il merkezi ve ilçelerimizden katılım sağlayan 27(yirmi yedi) Okul Müdürümüze eğitim sonunda sertifikaları İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN tarafından takdim edilmiştir.