KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ve Kırklareli Üniversitesi arasında "Canlarımız İçin Sevgiyle" ve "Çocuk Şenliği " projeleri için işbirliği protokolleri imzalandı.
23 Ocak 2019 Çarşamba günü Müdürlüğümüz ve Kırklareli Üniversitesi arasında "Canlarımız İçin Sevgiyle" ve "Çocuk Şenliği " projeleri için işbirliği protokolleri imzalandı.![Müdürlüğümüz ve Kırklareli Üniversitesi arasında "Canlarımız İçin Sevgiyle" ve "Çocuk Şenliği " projeleri için işbirliği protokolleri imzalandı.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/23165321_IMG_1033.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kırklareli Üniversitesi arasında eğitimde işbirliği devam ediyor. Bu bağlamda 23 Ocak 2019 Çarşamba günü "Canlarımız İçin Sevgiyle" ve "Çocuk Şenliği " projeleri için işbirliği protokolleri imzalandı. Programa, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Bülent ŞENGÖRÜR, İl Milli Eğitim Müdür V. Cahit AKIN, Şube Müdürü Halil YÜCEL ve Lösev İl Temsilcisi Seher ERÇEK katıldı.