KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi Kapsamında İlimizde Mesleki Eğitim Tanıtım Günleri Başladı.
![Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi Kapsamında İlimizde Mesleki Eğitim Tanıtım Günleri Başladı.](/meb_iys_dosyalar/2020_03/03113723_IMG_3770.jpg)
İlimiz genelinde başlatılan Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesinde yer alan Mesleki ve Teknik Eğitimin geliştirilmesi çalışmaları kapsamında gerçekleştirilen tanıtım günlerinin ilk gününde Mimar Sinan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri, 03/03/2020 tarihinde Mustafa Dalcalı Ortaokulu öğrencilerine mesleki eğitimi ve okullarındaki faaliyetleri tanıttı. Öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleşen tanıtıma İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' da katıldı.