KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Merkez Zübeyde Hanım Anaokulunda 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı I.Dönem Karne Dağıtım Töreni Düzenlendi
![Merkez Zübeyde Hanım Anaokulunda 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı I.Dönem Karne Dağıtım Töreni Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2021_01/22160435_1.jpg)
Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'ın katılımlarıyla Zübeyde Hanım Anaokulunda 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı I.dönem karne dağıtım töreni düzenlendi.
Gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilere dönem sonu karneleri Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN tarafından dağıtıldı.