KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Medya Okuryazarlığı ve Dijital Okuryazarlık Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi.

Medya Okuryazarlığı ve Dijital Okuryazarlık Konulu Çevrimiçi Seminer Gerçekleştirildi.

25.03.2021 Perşembe günü, Müdürlüğümüz ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü eTwinning İl Koordinatörlüklerince düzenlenen 'Medya Okuryazarlığı ve Dijital Okuryazarlık' konusunda çevrimiçi seminer yapıldı.

Programda RTÜK Daire Başkan Yardımcısı Emir M. ULUCAK ve UDS eTwinning İletişim Sorumlusu Rümeysa CRIST bir sunum gerçekleştirdi. Müdürlüğümüz YouTube kanalından canlı yayınlanan programa çok sayıda öğretmen ve öğrencimiz katıldı.

Programa katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Medya okuryazarlığının, medya iletilerine erişebilme, bunları çözümleyip anlamlandırabilme, değerlendirebilme, gerektiğinde iletebilme becerilerinin geliştirilmesi olduğunu, bu nedenle öğretmen ve öğrencilerimize yönelik yapılan bu seminerin çok önemli olduğunu hatırlattı. Hüseyin KALKAN, sunumlarını gerçekleştirmek üzere programa katılan RTÜK Daire Başkan Yardımcısı Emir M. ULUCAK ve UDS eTwinning İletişim Sorumlusu Rümeysa CRIST' e ve tüm dinleyicilere teşekkür etti.

Programın tekrarını izlemek için tıklayınız.

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.