KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Lüleburgaz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.
![Lüleburgaz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/04133733_photo_2022-02-04_12-05-33.jpg)
Lüleburgaz İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Kampüs Müdürü Hüseyin DAŞ ve Kurumsal İşler Koordinatörü Ertuğrul BİLİCAN, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN' ı ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, yapılan ziyaretten memnuniyetini belirterek, yöneticiler ile eğitim öğretim çalışmaları hakkında görüştü.