KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Tanıtım Günleri

Lise Tanıtım Günleri

 

 

25-26 Kasım 2015 ve 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan Merkezi Sistem Ortak Sınavları Sonucunda, Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Uygulaması Tercih ve Yerleştirme e-Kılavuzu 2016´ya göre okul tercihinde bulunacak 8. sınıf öğrencilerinin okul seçmelerine yardımcı olmak,   rehberlik, danışmanlık ve okullarının tanıtımını yapmak üzere merkez ilçe ortaöğretim kurumlarımızın katılımıyla 17-18 Mayıs 2016 tarihlerinde ilimiz Anadolu İmam-Hatip Lisesi bahçesinde "Lise Tanıtım Günleri" düzenledik.


Öğrencilerimiz bu sayede tercih edecekleri liseleri daha yakından tanıma fırsatı bulacaklar,  ilgi, istidat ve kabiliyetleri ölçüsünde daha isabetli tercih yapma şansına sahip olacaklardır. İki gün ( bu gün ve yarın) öğrencilerimizi ve velilerimizi bilinçlendirmek üzere açık kalacak olan “ Hedefimi Belirliyorum, Okulumu Seçiyorum, Kırklareli Lise Tanıtım Günleri Etkinliği” miz öğrencilerimiz, velilerimiz ve Kırklareli’mizin eğitimi için hayırlı olsun

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.