Kırklareli MEB AKUB Ekibinin Büyük Başarısı
![Kırklareli MEB AKUB Ekibinin Büyük Başarısı](/meb_iys_dosyalar/2024_05/28102501_whatsappimage20240527at09.18.21.jpg)
Edirne' de düzenlenen Balkan Ülkeleri Üniversiteleri arası Arama Kurtarma Yarışmasında "arazide kayıp arama" ve "çadır kurulumu" alanlarında, bünyesinde MEB AKUB ekibimizin bulunduğu Kırklareli AFAD gönüllüleri ekibi birinci olmuştur. Yarışmaya 9 ülkeden üniversite grupları, bölgelerdeki illerin STK' ları ve AFAD Gönüllüleri katılmıştır. MEB AKUB ve LÜDAK ekipleriyle karma olarak oluşturulan Kırklareli AFAD Gönüllüleri iki kategoride birinciliği elde etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZESUN, MEB AKUB ekibini başarılarından dolayı tebrik etti.