KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Müdürümüzü Ziyaret Etti

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Korkmazı ziyaret ettiler.
Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Müdürümüzü Ziyaret Etti

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Korkmaz’ı ziyaret ettiler.

Ziyarette Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Başkanı Behice Köseoğlu Derneğin amaçları ve faaliyetleri hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Korkmaz’a bilgi verdi. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Korkmaz: "Engelsiz bir Dünya Temennisiyle, tüm engelli yönetici, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü en içten duygularla kutluyor,aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum."dedi.

           Ziyarete Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Başkanı Behice Köseoğlu, Kurucu üye ve Yönetim kurulu üyesi Ramazan Çetin ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Eğitim uygulama merkezi okul aile birliği başkanı Emel Kapılı katıldı.

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.