KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet GİDER ve Arda KOLCULAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'ı Ziyaret Etti
![Kırklareli Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet GİDER ve Arda KOLCULAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'ı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24151020_IMG_7993.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret eden Kırklareli Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet GİDER ve Arda KOLCULAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'a Öğretmenler Günü tebriklerini İlettiler.