KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kırkgençler Emin Ellerde Projesi Kapsamında Okuma Etkinliği Yapıldı.
![Kırkgençler Emin Ellerde Projesi Kapsamında Okuma Etkinliği Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08162738_photo_2021-06-08_16-15-06.jpg)
Kırklareli Valiliği Himayelerinde Kırkgençler Emin Ellerde projesi kapsamında okuma etkinliği İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN ve İl Emniyet Müdürü Seçkin ÇENGELOĞLU'nun katılımlarıyla Toki Ahmet Cevdet Paşa ilkokulu/Ortaokulunda yapıldı. Şehid Nefise Özsoy Çeyiz Sandığı Sanat Galerisi gezilerek, Kurtuluş Savaşı Kadın kahramanlarımızın kısa hayat hikayelerinin tanıtıldığı kitaplar çeyiz sandıklarından çıkarılarak okulumuz öğrencilerine takdim edildi ve okuma etkinlikleri yapıldı.