KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karahıdır Özel Eğitim Anaokulu Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.
![Karahıdır Özel Eğitim Anaokulu Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/28163801_photo_2021-06-28_16-35-45.jpg)
Karahıdır Özel Eğitim Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ı ziyaret etti. Öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini belirten Hüseyin KALKAN, bir süre öğrenci ve velileriyle sohbet etti. Ayrıca kendilerine günün anısına hediyeler takdim etti.