KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizden 40 Kişilik Teknik Öğretmen grubu, Lütfü Kırdar Sergi ve Fuar Salonunda düzenlenen "Ar-ge İnovasyon Zirvesi Fuarı"na katıldı.
![İlimizden 40 Kişilik Teknik Öğretmen grubu, Lütfü Kırdar Sergi ve Fuar Salonunda düzenlenen](/meb_iys_dosyalar/2019_10/25160718_IMG_20191024_143050.jpg)
Geleceğim Mesleğim Projesi kapsamında Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trakya Kalkınma Ajansı'nın işbirliği ile, ilimizden 40 kişilik Teknik Öğretmen grubu Ar-ge Öğretmenleri ile birlikte, Lütfü Kırdar Sergi ve Fuar Salonunda düzenlenen "Ar-ge İnovasyon Zirvesi Fuarı"na katıldı.