KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Murat AŞIM’ın 8.Sınıf Ortak Sınavlar Mesajı

İl Müdürümüz Murat AŞIM’ın 8.Sınıf Ortak Sınavlar Mesajı

           Sevgili Öğrencilerimiz;  

           Sekiz yıl süren uzun ve yorucu bir eğitim-öğretim maratonu sonunda emeklerinizin karşılığını alacağınız önemli bir değerlendirme sınavına gireceksiniz. Bu sınavda da başarılı olacağınıza tüm içtenliğimle inanıyorum.

          Değerli Yönetici ve Öğretmenlerimiz;

          Sizler öğrencilerimizin aklına, kalbine, ruhuna yöneldiniz; geleceğimizi kuracak çocuklarımızla, gençlerimizle ilgilenmekten yorulmadınız. Onların başarıları için elinizden geleni yaptınız. Fedakarca çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

           Kıymetli Veliler;

           Öğrencilerimizin başarısında anne-babanın öğrenciyi yakından takip etmesi, ilgilenmesi, öğretmenleri ile sürekli diyalog halinde olması büyük önem taşımaktadır. Sizler bugüne kadar bu konulardaki sorumluluklarınızı fedakarca yerine getirdiniz. Çocuklarımızın başarısı için yapılması  gerekenleri yaptınız. Sizlere de teşekkür ediyoruz. Bu sınavın yol ayrımı olmadığını bir değerlendirme sınavı olduğunu asla unutmayın.

           Bu sınav  27-28 Nisan 2016 tarihlerinde İl merkezimizde ve  tüm ilçelerimizde toplam   72  okulda,     332  salonda,    3625     sekizinci sınıf öğrencimizin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

          2015-2016 Öğretim Yılı 2. Dönem Ortak Sınavları, tüm ülke genelinde olduğu gibi İlimizde de eş zamanlı olarak iki gün boyunca 09:00, 10:10 ve 11:20´de  başlayacak ve toplam 6 (altı) oturum şeklinde yapılacaktır.

           27-28 Nisan 2016 tarihlerinde yapılacak 8.Sınıf Ortak Sınavlarına  girecek olan bütün öğrencilerimize başarılar diliyor,  tüm öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyorum. 

 

                                                                                                                                         Murat AŞIM

                                                                                                                                      İl Milli Eğitim Müdürü

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.