KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat AŞIM’ın Göreve Başlama Mesajı

               İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat AŞIM’ın Göreve Başlama Mesajı

16 Mart 2016 tarihi itibarıyla Bakanlığımızın Olur’larıyla Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. Kırklareli ilimizin eğitim camiasıyla birlikte çalışacak olmanın heyecanı, onuru ve mutluluğu içerisindeyim.

Eğitimde öncü olan ilimizin daha ileri düzeye yükselmesi için Bakanlığımızın eğitim politikaları doğrultusunda durmadan, yorulmadan, çalışacağız. Geçmişini unutmayan ve geleceğe umutla koşan bir Kırklareli sevdasıyla yola çıkıyoruz.

Bana verilen bu önemli görevi, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde siz değerli Kırklareli’lilerin desteği ile gönül birliği içerisinde gerçekleştireceğiz. Sivil toplum ve katılımcılık ilkelerine bağlı olarak toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir yönetim anlayışıyla eğitim öğretim kalitesinin arttırılması için ilimizdeki bütün eğitim paydaşları ile el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

İnsanlığın ortak umudu, geleceği ve en önemli hazinesi olan öğrencilerimizin her şeyin en güzeline layık oldukları bilincindeyiz. Okuyan, anlayan, araştıran, düşünen, günceli çağdaş yaklaşımlarla değerlendiren, bilimi ve teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanan, milli ve manevi değerlere bağlı, evrensel insani değerleri tam olarak algılamış, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirebilmek en büyük hedefimizdir. Tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte bunu başarmak için gayretle çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, teşkilatımızda görev yapan bütün mesai arkadaşlarıma sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, kıymetli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

                                                                                                      Murat AŞIM

                                                                                             Kırklareli Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Kocahıdır Mh. Paşaçeşme Cd. No1 Merkez/Kırklareli - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.