KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN,dan Üsküp'e Ziyaret
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN,dan Üsküp'e Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2020_10/13154851_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdüdürümüz Hüseyin KALKAN, Üsküp ziyaretinde Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulunda incelemelerde bulundu.
Müdürümüz Hüseyin KALKAN, okullardaki eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin okul yönetiminden bilgiler alarak ders gözlemlerini de yerinde gerçekleştirdi. Hüseyin KALKAN, Eğitim-öğretim faaliyetlerinin sağlıklı yürümesi açısından öğretmen ve öğrencilere temizlik-maske ve sosyal mesafe kurallarına uyumunda hassesiyet gösterilmesi gerektiğini varguladı.