KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'dan İnece'ye Ziyaret
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'dan İnece'ye Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2020_10/13142838_IMG_7636.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, İnece Beldesi programı kapsamında İnece İlkokulu ve Ortaokuluna ziyaretlerde bulundu.
Okullardaki eğitim-öğretim faaliyetlerini yerince inceleyen Hüseyin KALKAN, derslere katılarak öğretmen ve öğrencilerle de sohbet etti. Müdürümüz Hüseyin KALKAN, temizlik-maske-sosyal mesafe kurallarına uyumun eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı sürdürülmesi açısından hayati önem arz etttiğini ifade ederek öğrenmen ve öğrencilere başarılar diledi.