KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Vize İlçesini Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Vize İlçesini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/21153157_photo_2021-11-21_15-27-00.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Vize ilçemizi ziyaret ederek, Vize Kaymakamı Elif Canan TUNCER ile birlikte; yapımı devam eden Vize Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatında ve Vize Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursları Direksiyon Uygulama Sınav alanında incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' a ziyareti sırasında Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep AKDEMİR de eşlik etti.