KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz Ziyareti Kapsamında Lüleburgaz Celaliye Necati Gültekin İlkokulu Ve Celaliye Ortaokulu'nu Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz Ziyareti Kapsamında Lüleburgaz Celaliye Necati Gültekin İlkokulu Ve Celaliye Ortaokulu'nu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/11162858_photo_2022-05-11_16-27-00.jpg)
Lüleburgaz Celaliye Necati Gültekin İlkokulu ve Celaliye Ortaokulu'nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, burada öğretmenlerle toplantı gerçekleştirdi. 2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde bugüne kadar olan eğitim faaliyetlerini değerlendirerek öğretmenlerden bilgi aldı. Ardından sınıf ziyaretleri yaparak öğrencilerle görüştü.