KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz İlçesini Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz İlçesini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/27203958_photo_2021-10-27_20-37-41.jpg)
Lüleburgaz Kaymakamı Salih YÜCE, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN ve Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan ERDEM; Lüleburgaz Şehit Rustem Resul Perçin Özel Eğitim Okulu I.,II.,III. Kademe ve Lüleburgaz Ayçiçeği Anaokulu' nu ziyaret ederek öğretmen, öğrencilerle ve velilerle görüştü.