KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Kırklareli TOBB Sosyal Bilimler Lisesi Kütüphanesini Ziyaret Etti.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Kırklareli TOBB Sosyal Bilimler Lisesi Kütüphanesini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/07144917_photo_2022-03-07_14-38-15.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Kırklareli TOBB Sosyal Bilimler Lisesi'ni ziyaret ederek kütüphanesinde incelemelerde bulundu. Buradaki kitaplar ve mekânsal düzen hakkında bilgi aldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN; "kütüphanelerin okulların eğitim ve öğretim faaliyetlerini desteklemek için gerekli bilgi kaynağını sağlayan merkezler olduğunu belirtti." Ardından sınıf ziyaretleri yaparak öğrencilerle kütüphane hakkında bir süre sohbet etti.