KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ın YKS Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN' ın YKS Mesajı

Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençler,

Eğitim hayatınızda önemli bir virajı almak üzere uzun ve tempolu bir çalışma döneminin sonuna geldiniz. Bu yıl dünyayı ve ülkemizi ciddi bir şekilde etkileyen pandemi sürecinde gösterdiğiniz sabır ve irade ile dünyadaki akranlarınıza örnek oldunuz. 

Uzun soluklu bu süreç boyunca elinizden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösterdiniz. Hayallerinize giden yolda öğretmenlerinizin rehberliğinde, aileleriniz ile birlikte hiçbir fedakârlıktan kaçınmadınız. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus, heyecanınızın sizleri strese sevk etmemesidir.

Her biriniz sahip olduğunuz potansiyel ile bu güzel ülkenin en kıymetli cevherlersiniz. Unutmayınız ki sadece ailenizin değil, aynı zamanda milletin istikbalisiniz. Yarınlarınızın temelini atacağınız yükseköğrenim sınavında hepinize başarılar diliyorum.

Ayrıca sınava hazırlık sürecinde öncelikle öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve velilere teşekkür ediyorum. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavında görev alan idareci ve öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum.

 

                                                                           Hüseyin KALKAN

                                                                        İl Milli Eğitim Müdürü

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.