KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, İlkokul ve Ortaokul Ligi Müsabakalarında Kazanan Öğrencilerimize Ödüllerini Verdi.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, İlkokul ve Ortaokul Ligi Müsabakalarında Kazanan Öğrencilerimize Ödüllerini Verdi.](/meb_iys_dosyalar/2022_06/10160440_photo_2022-06-10_14-43-07_3.jpg)
Kırklareli İlimizde İlkokullar arası ve Ortaokullar arası lig müsabakalarında kazanan takımların ödülleri sahiplerine ulaştı. Kazanan takımlar ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN'ın elinden aldı. KALKAN; "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" diyerek, kazanan takımları başarılarından dolayı kutladı.
Gerçekleştirilen futbol müsabakasında Kırklareli Gazi Mustafa Kemal İlkokulu ve İstiklal Ortaokulu birinciliği elde etti.