KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, "Eğitimden Üretime Tarım Çalıştayı" Öncesi İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet AKSOY'u Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN,

Tarım Alanında örnek uygulamaların yaygınlaştırılması ve yenilikçi uygulamaların geliştirilmesi, Tarım, Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı ve Laboratuvar Hizmetleri alanlarında öğretmen ve öğrenci yeterliliklerinin artırılması, tarım ve gıda sektöründe nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi amacıyla Ülkemizin önemli tarım illerinden biri olan Konya İlinde 27-28 Haziran 2022 tarihleri arasında "Konya Selçuklu Kongre Merkezi"nde  "Eğitimden Üretime Tarım Çalıştayı" düzenlenecektir.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan ALTINTEL katılım sağlayacakları "Eğitimden Üretime Tarım Çalıştayı" öncesi İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet AKSOY'u ziyaret etti. Ziyarette İlimizdeki okulların arasına katılan Kırklareli Istranca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Çalıştay hakkında görüşme yapıldı.

23-06-202223-06-2022

KOCAHIDIR MAHALLESİ PAŞA ÇEŞME CAD. BLOK NO 6 İÇ KAPI NO1 - 288 214 10 74 288 214 20 21

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.