KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Demirköy'de Okul Ziyaretlerinde Bulundu.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN Demirköy'de Okul Ziyaretlerinde Bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/25170755_photo_2022-03-25_16-22-12_2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, okul ziyaretleri kapsamında Demirköy Atatürk İlkokulu, İğneada Atatürk İlkokulu ve İğneada Atatürk Ortaokulu'nuziyaret etti. Burada öğretmenlerle toplantı yaparak eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıf ziyaretleri yaparak öğrencilerle bir süre sohbet etti.