KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Babaeski İlçesini Ziyaret Etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Babaeski ilçesinde okulları ziyeret ederek öğretmen ve öğrencilerle görüştü.![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Babaeski İlçesini Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/23163104_photo_2021-09-23_15-18-05.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin KALKAN, Babaeski Ortaokulu' nu ziyaret ederek burada öğretmen ve öğrencilerle bir süre görüştü. Ayrıca; ortaokulun bahçesinde yapılması planlanan anaokulu yerini gezdi. Hüseyin KALKAN, daha sonra Babaeski Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi' ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.