İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN' un Kurban Bayramı Mesajı
Değerli Öğrencilerimiz, Velilerimiz ve Kıymetli Meslektaşlarımız,
Birlik, beraberlik ve güzellikleri içerisinde barındıran Mübarek Kurban Bayramı'na bir kez daha kavuşmanın huzuru içerisinde olduğumuz bu günlerde yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerini bir kez daha yaşayacağız. Kurban Bayramı, yalnızca dini bir vecibe olmanın ötesinde, paylaşmanın ve sevginin pekiştiği, aile bağlarının güçlendiği özel bir zaman dilimidir.
Karne sevinci yaşayarak yaz tatiline kavuşan öğrencilerimizin de bu bayramda sevdikleri ile birlikte güvenli ve sağlıklı bir şekilde vakit geçirmelerini temenni ederim. Bilmelisiniz ki, eğitim hayatınızda gösterdiğiniz azim ve gayret, biz eğitimciler için büyük bir gurur kaynağıdır. Bu bayramın, sizlere yeni bir enerji kazandırmasını diliyorum.
Sevgili Velilerimiz ve Meslektaşlarımız, sizlerin de bu bayramda huzur, sağlık ve mutluluk içinde sevdiklerinizle birlikte olmanızı dilerim. Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa barış, sevgi ve hoşgörü getirmesini temenni eder, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
Hilal Liliyar ÖZEFSUN
İl Milli Eğitim Müdürü