KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Okul Aile Birliği Başkanları ile Toplantı Yaptı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Okul Aile Birliği Başkanları ile Toplantı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/02171602_photo17120637434.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN başkanlığında, Okul Aile Birliği Başkanları ile okullarımızda yürütülen ve planlanan çalışmaların değerlendirildiği toplantı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda 02.04.2024 Salı günü saat 14:00' te gerçekleştirildi.