KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Merkez İlçe Okul/Kurum Müdürleri ile Toplantı Yaptı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Merkez İlçe Okul/Kurum Müdürleri ile Toplantı Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/29100343_whatsappimage20240329at10.00.562.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN başkanlığında, il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri ile eğitim kurumu müdürlerinin katılım sağladığı toplantı 29/03/2024 günü saat 09.30'da İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.