KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Edirne'de Düzenlenen 1. Uluslararası Balkan Sempozyumuna Katıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN, Edirne'de Düzenlenen 1. Uluslararası Balkan Sempozyumuna Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08152832_photo17098101743.jpg)
Edirne'de düzenlenen Balkan coğrafyasının tarihini keşfetmek ve kültürel çeşitliliği vurgulamak adına önemli bir etkinlik olan 1. Uluslararası Balkan Sempozyumu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hilal Liliyar ÖZEFSUN katılımıyla 7 Mart Perşembe günü Balkan Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.