KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN'dan Lüleburgaza Ziyaret
![İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN'dan Lüleburgaza Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2020_10/02171556_yeni_manY.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan ERDEM İle okulları gezerek eğitim-öğretim faaliyetlerini inceledi.
Hüseyin KALKAN, Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu, Tek Anaokulu, General Ferhat Akat İlkokulu ve Bahçelievler İlkokuluna ziyaretlerde bulundu.