KIRKLARELİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN KALKAN PINARHİSAR İLÇESİNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HÜSEYİN KALKAN PINARHİSAR İLÇESİNDEKİ OKULLARI ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/26093025_IMG_5910.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KALKAN, Pınarhisar ilçemizi ziyaret ederek, sel felaketinde zarar gören Pınarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Pınarhisar İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Hüseyin KALKAN' a Pınarhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Alpay ARI ve okulların yöneticileri eşlik etti. Hüseyin KALKAN, teknik çalışmaların bir an önce başlatılmasını ve okullarımızın eğitim öğretime hazır hale getirilmesini istedi.